Спорт

ByVolodymyr Kondratevych

Відкриття змагань Кубку світу з хортингу та поліцейського хортингу

В місті Трускавець Лвівської області проводяться фінальні змагання Кубку Світу з хорингу та поліцейського хортингу.Такі змагання проводяться вперше. 25 січня 2019 року відбулося урочисте відкриття цього заходу.У церемонії взяли участь керівники федерацій,представники адміністрації області та міст Трускавець та Дрогобич. З привітальним словом виступили почесний президент федерації поліцейського хортингу України Едуард Єрьоменко та президент Міжнародної федерації поліцейського хортингу Борис Шаповалов. Вони наголосили про важливість розвитку українських національних бойових мистецтв та підвишення їх ролі у вихованні підростаючого покоління.За дорученням федерації Б.Б.Шаповалов вручив медаль “За заслуги” Дідусю Сергію Петровичу, який приділяє значну увагу розвитку поліцейського хортингу у Львівській області.

ByVolodymyr Kondratevych

Запрошуємо Вас взяти участь у змаганнях Кубку України з поліцейського хортингу

Запрошуємо Вас взяти участь у змаганнях Кубку України з поліцейського хортингу,
які буде проведено 5-8 червня 2018 року в м. Бердянськ.

Мета проведення змагань – популяризація поліцейського хортингу, як виду спорту, серед різних груп населення України, в першу чергу серед працівників правоохоронних органів.

Докладніше

ByVolodymyr Kondratevych

Сборная Украины победила команду РФ и стала чемпионом турнира «Битва Наций» (ФОТО, ВИДЕО)

Сборная Украины стала чемпионом мира по историческому средневековому бою (ИСБ) в категории “21 на 21”. В финале, который проходил в Барселоне, наша команда разгромила Россию. Об этом сообщается на сайте чемпионата.

Докладніше

ByVolodymyr Kondratevych

Кубок Європи з хортингу “Галицькі леви” та Відкритий кубок Європи з поліцейського хортингу

6 -9 квітня в Трускавці було проведено Кубок Європи з хортингу “Галицькі леви” та Відкритий кубок Європи з поліцейського хортингу.

В обох заходах взяли участь 250 спортсменів з 8 країн світу.

Докладніше

ByVolodymyr Kondratevych

Рішення Великої Ради отаманів Запорозького козацтва

Запорозький козацький патріотичний рух опору терористам та окупантам, створений за активної участі учасників Майдану, Революції Гідності на початку 2014 року, героїв – військових захисників України, що на протязі трьох років ефективно протистоїть спробам захоплення влади силовим шляхом сепаратистами та їх керманичами з за кордону, активно допомагає Збройним силам України.

Організована ефективна співпраця з відповідними державними, правоохоронними органми та спецпідрозділами СБУ проведяться операції “Дозор”, “Перехоплення” , “Козацький волонтер”, Всеукраїнські патріотичні акції : “Молоді про українську армію”, “Вшануймо могили пращурів – героїв”, ” Вшануймо українську історичну літературу “.

На протязі цього часу завдяки діяльності старшини, старейшин та отаманів , офіцерів та козацької наукової інтелігенції, митців. письменників, відомих спортсменів до лав козацтва приєдналися тисячі молодих людей, воїнів АТО та студентів.

Докладніше

ByVolodymyr Kondratevych

Відкритий Кубок Європи з поліцейського хортингу

Увага!
З 07 по 09 квітня 2017 року в м. Трускавець (Готельний комплекс “Карпати”, вул. Карпатска, 2), пройде Відкритий Кубок Європи з поліцейського хортингу серед юнаків і дівчат, кадетів і кадеток, юніорів і юніорок та чоловіків і жінок в розділах “Техніка самозахисту”, “Поліцейський самозахист”, “Показові виступи без зброї”, “Показові виступи зі зброєю”,””Поліцейська боротьба”.

Докладніше

ByVolodymyr Kondratevych

Объявляется набор. Историческое фехтование

Объявляется набор в группу исторического фехтования для студентов кино и театральных факультетов, действующих актёров театра и кино, а так же всех желающих с 18 лет.

Занятия планируются с 1 мая (по желанию можно на природе, Сырецкий парк, на Нивках).

Вопросы в личные сообщения или по тел. +38 067 290 19 94.

Так же проводятся индивидуальные занятия.

С уважением, Александр Данильченко
Сайт: www.danylchenko.pp.ua

Удачи и всех благ!

ByVolodymyr Kondratevych

Чемпіонат України з важкої атлетики та Всеукраїнський турнір на честь видатного запорозького козака Л. Жаботинського

В Запоріжжі, легендарному місті козацької не тільки військової, а й спортивної слави з 20-го по 24-е березня відбулися дві події загальнодержавного рівня. Було проведено Чемпіонат України з важкої атлетики серед юніорів та Всеукраїнський турнір доброї пам`яті Двократного олімпійського чемпіона, чотирьохкратного чемпіона світу,двократного чемпіона  Європи, п”ятикратного чемпіона  СРСР , військового,  Заслуженого майстру спорту СРСР, нашого земляка, генерала козацтва МГО “Міжнародний союз козаків “Запорозька Січ” Леоніда Івановича Жаботинського.

Знаково, що чемпіонат України та Всеукраїнський турнир проведені в Запоріжжі. Дуже приємно, що Федерація важкої атлетики України на чолі з президентом Олександром Володимировичем Герегою, головою місцевого осередку Олександром Константиновим (керівник торговельного підприємства “Епіцентр” в Запоріжжі  доклали великих зусилль в організації та проведені таких серйозних та масштабних спортивних заходів саме в нашому місті. Спортивна громадськість, ми ветерани важкої атлетики, учні великого вихователя, тренера, Людини з великої літери, наші небайдужі до спорту мешканці та гості мали змогу побачити битву за перемогу на помості в гарно вбраному залі, з підготовленою на європейському рівні програмою, де блискуче виступив наш козацький колектив міжнародної громадської організації “Спас” (керівник Притула О.Л. , а міської школи отаман ГО “ЗВНЗС” Рижов К.А.), та блискавичний колектив майстрів Запорізького музичного училища ( керівник Сергій Пелюх ). Подарунки та грошові премії від віце-президента Запорізького обласного осередку федерації Руслана Жаботинського були вагомими та змістовними.  Для змагань були зроблені особисті ,  високої якості та естетики медалі, які дуже сподобалися переможцям – юніорам та колективу тренерів.
На відкриття, нагородження спортсменів приїхали керівники міста та області : заступник голови Запорізької облдержадміністрації Едуард Гугнін, голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак, заступник Запорозького міського голови анатолій Пустоваров, депутат міської ради , учасник АТО В”ячеслав Зайцев.
Активну участь приймали заслужені та шановні гості з столиці, представники Федерації важкої атлетики та міністерства молоді та спорту України Ким Володимирович Ткаченко – державний тренер з важкої атлетики , генеральний секретар Лобко Борис Миколайович , Довгич Олександр Васильович , також з традицією виступали друзі Леоніда Івановича – олімпійський чемпіон з важкої атлетики 1976 року у Монреалі ( Канада ) Юрій Костянтинович Зайцев та учні.
Всі говорили про великий вплив та значення спорту в житті кожної людини, хто колись у школі в молодісті займався, працював над собою. Сила волі сила характеру, міцне здоров”я одні з головних складових успіху, а здоров”я нації – це вже стратегічне питання. Сьогодні, коли ми захищаємо свою землю від ворога  авторитет спорту, інтерес до фізичної культури, історичних традицій та звичаїв козацької доби повинні стати для керівників, молоді та батьків головним орієнтиром в досягенні мети створення в Україні здорової та сильної нації довгожителів, а на світовій спортивній арені  ми повинні бути завжди в перших на постаментах слави й шани важкий почесний спортивний труд.
Добрі слова дяки треба висловити  й нашому колективу тренерів, суддів, членам обласного осередку Федерації (Анатолій Орлов, Олександр Савон та інші), що створили ділову атмосферу, допомагали спортсменам, уважно працювали з документацією , правильно організували процес суддівської команди та без помилок організували нагородження найкращих талановитих переможців.
Ретельно, готувалися до змагань дівчата, що в останні десять років впевнено перемагають на багатьох змаганнях в світі та Європі, так в Запоріжжі вони виступали в категоріях 48, 53,58,63,68,75,90 та + 90 кг. 23 березня на помост виходили й молоді козаки – юніори категорій  85, 94 та 105 кг.
Ще за часів античності в Давній Греції переможців дуже шанували та поважали, були передбачені особливі привілеї. Стати чемпіоном було дуже складно, але почесно. Тому самі теплі слова щирої дяки за ретельну багатомісячну спортивну підготовку, наполегливість без якої нема результатаів, та перемогу на чемпіонаті та турнірі хочу урочисто сказати , безумовно , саме переможцям – чемпіонам.
Сьогодні займатися з позитивними результатами , досягати успіхів вкрай складно з різних причин, але в нас є рекорди, є рекордсмени світового рівня, завдяки таким молодим людям з гарячим серцем та залізною волею ми будемо всюди перемагати. Дай Бог вам таких яскравих досягнень й подальшій вашій кар”єрі . Вітаємо переможців серед жінок: Івженко Ольгу, Олександрову Марину, Копитько Ірину, Кіричук Аліну, Шевкопляс Олену,Шишанову Анастасію, Кісіль Валентину, Баранову Єлізавету. Серед чоловіків: Заліпського Павла,Сухоцького Дмитра, Гришина Тараса,Мітрофанова Віталія,Кулікова Іллю, Березнюка Максима,Пирогова Кирила, Ганзенко Олега. У командному заліку перше місце серед жінок зайняла Донецька область, серед чоловіків – Запорізька область.
Такі заходи не тільки  мають спортивне значення, це елемент великої виховної роботи найактивнішої частини українського суспільства, а пам”ять про неперевершених, а інколи непереможених в свої часи на помості, міжнародно визнаних лідерів важкоатлетичного руху яким був мій вчітель та вихователь Леонід Жаботинський, як вічний вогонь Прометея повинна вказувати шлях всім бажаючим повторити шлях Чемпіона, досягти таких же , а може й більше успіхів не тільки в спорті, а й в житті. Також високо нести Прапор спортивної перемоги, бути взірцем для наступних поколінь може далеко не кожний. Тому пам”ять про нашого земляка, людини з добрим серцем та міцним характером буде й надалі надихати нас на досягнення чи в спорті чи в житті, а турніри Пам”яті вже стали невід”ємною частиною спортивного та культурно-історичного життя Запоріжжя.
З повагою, Голова Великої Ради отаманів Запорозького козацтва
голова облфедерації з 1996-го по 2014рр., заступник голови облфедерації                                                  
Сухінін Д. В.
ByVolodymyr Kondratevych

Хроніка заходів Кординаційної ради з питань козацтва Запорізької облдержадміністрації

Хроніка суспільно-політичних, науково-практичних, мистецьких, культурно-історичних та виховних заходів Кординаційної ради з питань козацтва Запорізької облдержадміністрації з 10 – го по 19-те березня 2017 року.

Докладніше