Діаспора

ByVolodymyr Kondratevych

II УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ ШОВКОВОГО ШЛЯХУ “UKRAINIAN SILK ROAD FORUM”

16 листопада 2017 року у «Grand Fairmont Hotel»  м. Київ відбувся II Український форум Шовкового шляху “Ukrainian Silk Road Forum”.

Це головна щорічна подія, присвячена розвитку стратегічного українсько-китайського партнерства в рамках глобального проекту «Новий Шовковий шлях», а також формуванню ефективних механізмів ведення бізнесу з іноземними партнерами та залученню китайських інвестицій в Україну, участь у якому взяли ділові та політичні кола України та Китаю. Учасники заходу обговорили можливості для спільної реалізації проектів, розширення торгівлі, розбудови інфраструктурних об’єктів, розвитку електронної комерції та виходу українських компаній на китайський ринок.

Докладніше

ByVolodymyr Kondratevych

Міжнародна наукова конференція

VІІІ Міжнародна наукова конференція «Слов’янознавство і нові парадигми та напрями соціогуманітарних досліджень»

24 травня 2017 року  до Дня слов’янської писемності і культури в Національній бібліотеці України імені В.І. Вернадського відбудеться VІІІ Міжнародна наукова конференція  «Слов’янознавство і нові парадигми та напрями соціогуманітарних досліджень»

Мета конференції – привернути увагу широкого наукового загалу до актуальних проблем слов’янського мовознавства, літературознавства, мистецтвознавства, фольклористики, історії cлавістики та історичного пам’яткознавства; обговорити та узагальнити набутий досвід дослідження актуальних проблем у галузі славістики.

Ця наукова конференція є однією з форм підготовки до XVI Міжнародного з’їзду славістів у м. Белград, Сербія (2018 рік).

Докладніше

ByVolodymyr Kondratevych

Науково-просвітницький захід

Науково-просвітницький захід «Українські дослідники діаспори: напрями досліджень, здобутки і перспективи»

Відділ зарубіжної україніки Інституту книгознавства Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського проводить 21 березня 2017 року науково-просвітницький захід за темою «Українські дослідники діаспори: напрями досліджень, здобутки і перспективи».

Докладніше