Про нас

Про нас

ГО «Спадщина предків» — це незалежна, неполітична, некомерційна, недержавна громадська організація (NGO), створена та діє з 2000 року (17 років).

Наша місія — збереження національної культури, духовного надбання народу, їх інтеграція на підвалинах загальнолюдських цінностей, які об’єднують нас з європейською, світовою культурною  спільнотою.

ГО “Спадщина предків” з метою забезпечення належної ролі громадськості у процесі виконання Угоди про асоціацію, приймає активну діяльність у роботі Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна – ЄС в робочій групі 3 «Економічна співпраця, зона вільної торгівлі, транскордонне співробітництво».

Основні зусилля всі ці роки нашої діяльності були  спрямовані на реалізацію програм і соціальних проектів у сферах історії, науки та культури, журналістики, інновацій, реформування економіки, соціальної відповідальності людей та бізнесу в Україні.

Особлива увага приділялася вихованню творчої молоді в атмосфері поєднання високої духовності, національної свідомості, креативності та культури.

За весь час діяльності до нашої команди приєднались фахівці з різних сфер діяльності, що надає можливість нашій організації працювати над проектами вищої складності та будь-якої направленості: наука та культура, журналістика, медіа та іт-технології, освіта, спорт, діти та сім’я, молодь, масові заходи, експедиції, форуми, семінари, мастер-класи, фестивалі, чемпіонати та багато іншого.

З 2017 року ГО «Спадщина предків» приймає участь у роботі УС ПГС (eu-ua-csp.org.ua).

logo_sp2017+