Проект. Київський Інфомобіль

Нижченаведений проект брав участь у конкурсі київських проектів але не набрав голосів для перемоги. Проект може зацікавити інвесторів.

 

АВТОР ПРОЕКТУ

Юрій Лєсков

КОРОТКИЙ ОПИС

Інфомобіль – це абсолютно новий сегмент в розділі інформаційних технологій та автотранспорту “спеціального призначення”.
Інфомобіль – це високотехнологічний, мобільний, автономний, всепогодний, ефективний інструмент прямого контакту з аудіо-візуальною інформацією в місцях масових громадських зборів та інформування населення на вулицях міста.

ОПИС

Проблема

Відсутність в арсеналі міської влади сучасних, мобільних, автономних, всепогодних, всесезонних, високотехнологічних засобів оперативного інформування населення на вулицях міста.

Мета проекту

Забезпечення оперативного аудіо-візуального інформування міської громади. Покращення якості технічного забезпечення масових заходів, зборів, пробігів, спортивних та туристичних змагань.

Пропоноване рішення, що до розв’язування проблеми і його обґрунтування

Через відсутність серійного виробництва створення ексклюзивного мобільного, високотехнологічного інструменту інформування населення – “Київський Інфомобіль”.

Для кого цей проект

Всі соціально-вікові групи мешканців. Співпраця з Національною поліцією та Службою надзвичайних ситуацій, як автомобіль екстренного оповіщення населення.

План заходів з реалізації проекту

1. Придбання обладнання.
2. Переобладнання автомобіля.
3. Виготовлення зовнішніх трансформерів.
4. Монтаж та перевірка обладнання.
5. Польові випробування.
6. Підготовка персоналу.
7. Початок щоденної роботи.

Ключові показники оцінки результату проекту

Покращення якості надання публічної інформації. Підвищення рівня інформування населення. Збільшення охоплення територій міста оперативною інформацією.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Можливе збільшення цін на товари та послуги у 2017 р. в Україні.

Приклади (кейси) схожих рішень

Авторська Українська розробка, що вже викликала зацікавленість в країнах Європи.

 

Ескізи до проекту:


Джерело